KONST / Litografier / Färglitografi 11576062
nr 1157 6062
Färglitografi
Gösta Gustavsson, "Norrbro", 1983, signerad och numrerad 45/300, motivet: 59x42
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 22 januari 2018
kl 19:25:26
21/1 14:33:14
400 kr
21/1 17:30:17
22 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm